Dobra vijest: u posljednja 24 sata na našim COVID odjelima nema preminulih

VIŠE IZ RUBRIKE

    U posljednja 24 sata u Karlovačkoj županiji 7 je novih slučajeva zaraze virusom SARS-CoV-2 (PCR). S područja grada Karlovca 4 osobe,
    Ogulin 1, Slunj 1 i općina Vojnić 1.

    Prema izvješću PU Karlovačke 282 osobe su u samoizolaciji. U posljednja 24 sata na COVID odjelu nije preminula niti jedna osoba.

    Na bolničkom liječenju na COVID odjelu karlovačke Opće bolnice 37 osoba, na COVID odjelu ogulinske bolnice 14 osoba, a na COVID odjelu Specijalne bolnice za produženo liječenje Duga Resa  32 osoba.

    U posljednja 24 sata novoprimljeno je 6 COVID pozitivnih osoba (Karlovac 4, Ogulin 1, Duga Resa 1), niti jedna osoba niti otpuštena s bolničkog liječenja. Na respiratoru se nalazi 2 osobe oboljele od COVID-a.

    U Karlovačkoj županiji ukupno je do sada od COVID-a oboljelo 23 996 osoba, preminulo u bolnicama 659 osoba te 44 COVID pozitivne osobe izvan bolničkog sustava, a otpušteno s bolničkog liječenja je 1591 osoba.