Denis Velimirović državni prvak u B1, prvo mjesto u paru osvojili Velimirović i Kralj

Sjajan uspjeh Sportskog društva slijepih "4. rijeke" na državnom prvenstvu u pikadu

Od 30. kolovoza do 2. rujna u Premanturi je održano 16. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u elektronskom pikadu za slijepe i slabovidne, na kojem je  ukupno sudjelovalo 69 natjecatelja i natjecateljica u kategoriji B1 bez ostatka vida i B2 s ostatkom vida.

Na prvenstvu  su po prvi puta odigrane igre  parova kombinacija kategorija B1 i B2, na koje se prijavilo ukupno 16 ekipa. Sportsko društvo slijepih "4 rijeke" iz Karlovca predstavljala su tri člana Denis Velimirović u B1, Slavko Kralj i Nedeljko Popović u B2. Za članove kluba prvenstvo je bilo uspješno. Slavko Kralj osvojio je treće mjesto u B2, a Denis Velimirović osvojio je prvo mjesto te postao po prvi put državni prvak. U igri parova Velimirović i Kralj osvojili su prvo mjesto. Za vrijeme prvenstva članovi kluba "4 rijeke" dobili su medalje i pehar za osvojeno treće mjesto u Prvoj hrvatskoj ligi za slijepe i slabovidne osobe. Karlovačka ekipa u prvenstvu je nastupila u sastavu Denis Velimirović i Milan Đurić u B1 te Slavko Kralj i Vladimir Srpak B2.