Čanovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" nastupili na turniru "

Petar Fičko kvalificirao se za Europsko kadetsko prvenstvo u taekwondou

U Zagrebu je održan drugi kvalifikacijski kadetski turnir "Kondor Open" za odlazak na Europsko kadetsko prvenstvo. Na turniru su nastupila 443 natjecatelja iz 66 klubova. Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" nastupili su s pet natjecatelja od kojih su četiri osvojili medalje. Najuspješniji kod kadeta bio je Petar Fičko do 41 kg, koji je potvrdio svoju kvalitetu i osigurao zlatnu medalju koja mu je osigurala nastup na Europskom kadetskom prvenstvu. Fičko je u ovoj godini osvojio pet turnira dok je na jednom bio drugi. Veliki uspjeh ostvario je i mlađi kadet Oscar Kovačić do 43 kg, koji je osvojio znatnu medalju i proglašen je za najboljeg borca turnira. Brončane medalje osvojili su kadet Lucio Matuzić do 37 kg i kadetkinja Gabrijela Fehervari do 44 kg. Bez medalje ostala je juniorka Lucija Hrebac do 55 kg.