Do pobjede odličnom igrom u drugom dijelu susreta

Karlovačke rukometašice napravile preokret u drugom poluvremenu

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedila je danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u sedmom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Udarnika" iz Kurilovca. Domaće igračice pobijedile su s 30:27. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 13:11 za gostujuću ekipu. Prvo poluvrijeme pripalo je gošćama, a domaće igračice odličnom igrom u drugom poluvremenu napravile su preokret. Najbolje u domaćoj ekipi bile su Paula Šepac i Lucija Stepić s po šest pogodaka. Vratarka Patricija Keča imala je devet obrana. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Britvec, Šepac 6, Korač, Španić 1, Pavletić, Novković 1, Petra Bačić 4, Devčić, Kučinić 2, Jurišić 1, Medved 5, Keča, Stepić 6, Šebetić 1, Filipčić 3 i Marijanović. Karlovačke rukometašice ostvarile su u sedam utakmica četiri pobjede, jedan remi i dva poraza te su na trećem mjestu s devet bodova. Karlovčanke gostuju u osmom kolu u Ivanić Gradu kod ekipe "Ivanića".