Dugoreški mladi natjecatelji osvojili sedam medalja

Judo klub "Duga Resa" uspješan na "Kupu Turopolja" u Velikoj Gorici

Članovi Judo kluba "Duga Resa" nastupili su danas u Velikoj Gorici na regionalnom judo turniru "Kup Turopolja". Sudjelovala su 244 natjecatelja, a dugoreški klub nastupio je s devet boraca, koji su osvojili jedno zlato, tri srebra i tri bronce. Kod djevojčica do četrnaest godina do 48 kg Iva Tomas Kosijer osvojila je prvo mjesto, Maja Polović bila je treća kod djevojčica do dvanaest godina do 32 kg. Kod djevojčica do deset godina Lea Domitrović bila je treća do 44 kg, a Petra Gojak treća do 32 kg. Kod dječaka do dvanaest godina Leon Šutej bio je drugi do 27 kg, a Leo Pavlić drugi do 55 kg. Kod dječaka do deset godina Toni Bujan bio je drugi do 30 kg, Leo Lakner peti do 24 kg, a Marko Bišćan ostao je bez plasmana do 24 kg.