Izborili sedam zlatnih i dvi je srebrne medalje na "Dugo Selo Open"

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" osvojili sedam medalja u Dugom Selu

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" nastupili su u Dugom Selu na turniru "Dugo Selo Open". Bio je to prvi turnir u drugom dijelu natjecateljske sezone, a karlovački klub nastupio je s kadetima i kadetkinjama. Na natjecanju je sudjelovalo 186 natjecatelja iz 26 klubova. Medalje je osvojilo sedam od osam sportaša "Banije Pandasa", izboreno je pet zlatnih i dvije srebrne medalje, a u ekipnom poretku klub je osvojio prvo mjesto kod kadeta, drugo mjesto kod kadetkinja, te u ukupnom ekipnom plasmanu kod kadeta i kadetkinja prvo mjesto. Zlatna odličja osvojili su mlađi kadet Oscar Kovačić do 43 kg, mlađi kadet Marko Fičko do 33 kg, kadet Lucio Matuzić do 37 kg, kadet Petar Fičko do 41 kg i kadetkinja Gabrijela Fehervari do 44 kg. Srebrne medalje izborili su kadetkinja Aleksandra Macut do 59 kg i kadet Jan Mašinović iznad 65 kg, a bez medalje ostala je mlađa kadetkinja Nikolina Hrebac do 36 kg.