Dvanaesto kolo Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene

Loša igra i poraz karlovačkih rukometašica na startu proljetnog dijela prvenstva

Rukomet

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Liburnija-Opatija" 22:29

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u dvanaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Liburnije-Opatije". Gošće su pobijedile s 29:22, a nakon prvog poluvremena vodile su s 12:10. Prije ove utakmice ekipa iz Opatije bila je šesta s dvanaest bodova, a Karlovčanke sedme s deset bodova. U prvom poluvremenu početak je pripao gostujućim igračicama, koje su povele 3:0, a zatim su vodile i 9:5. Domaće igračice došle su do 10:11, ali nisu uspjele izjednačiti. U drugom poluvremenu vrlo loša igra ekipe trenera Dražena Keče i dominacija gošći iz Opatije te sigurna i uvjerljiva pobjeda. Bilo je to vrlo loše izdanje karlovačkih rukometašica na startu proljetnog dijela prvenstva. U karlovačkoj ekipi Tihana Razumić postigla je šest pogodaka, a vratarke su imale dvanaest obrana, Patricija Keča jedanaest i Ana Krznarić jednu obranu. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 4, Stepić 4, Teskera 1, Kusanić 3, Razumić 6, Papić, Skočibušić, Goršić 1, Medved 3, Jurišić, Keča, Jurčević, Krznarić i Tarabić. Karlovčanke su na sedmom mjestu s deset bodova. Rukometni klub Škola rukometa Karlovac dočekuje u subotu u trinaestom kolu ekipu "Murvice" iz Crikvenice.