Osvojene po dvije zlatne, srebrne i brončane

Judo klub "Duga Resa" osvojio šest medalja na međunarodnom turniru u Rijeci

Članovi Judo kluba "Duga Resa" nastupili su u subotu u Rijeci na 16. međunarodnom judo turniru "Sveti Vid". Sudjelovao je čak 591 natjecatelj iz nekoliko zemalja, a dugoreški klub predstavljalo je šest boraca. Osvojeno je šest medalja, po dvije zlatne, srebrne i brončane. Dora Kasunić imala je dvostruki start te je nastupila u dvije dobne kategorije, dok je Leon Šutej nastupio u dvije težinske kategorije. Kod dječaka do osam godina Manuel Polović osvojio je prvo mjesto do 27 kg. U konkurenciji do deset godina Dora Kasunić bila je treća do 28 kg, Josip Stojković peti do 24 kg i Toni Bujan peti do 34 kg. Do dvanaest godina Maja Polović osvojila je drugo mjesto do 36 kg, a Dora Kasunić treće do 28 kg. Do četrnaest godina Leon Šutej bio je prvi do 30 kg, bio je jedini u kategoriji te drugi do 34 kg. (b.o.)