Karlovčani četvrti u ukupnom ekipnom poretku

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" osvojili u Daruvaru 24 medalje

Natjecatelji Karate kluba "Karlovac 1969" ostvarili su odličan rezultat na međunarodnom turniru u Daruvaru. Na "19. Karate Darfestu" nastupilo je 390 natjecatelja iz 43 kluba. Karlovčani su nastupili s 19 natjecatelja u 25 kategorija i ukupno osvojili 24 medalje. Nastupili su u čak 12 finala i pet puta slavili. S tim rezultatom izborili su četvrto mjesto u ukupnom poretku klubova i ponovno svima demonstrirali moderan i borbeni karate. Nina Malobabić osvojila je dvije zlatne medalje, a Roko Palajsa, Jan Canjar i Jakov Stipić po jednu. Srebrne medalje osvojili su Ivan Farkaš, Patrick Blažević, Lola Kurtagić, Josip Farkaš, Ivano Butina, Lucija Šegavić i Petra Stojković. Dvije brončane medalje izborio je Tomislav Čordašev, a po jednu Roko Palajsa, Jan Canjar, Mateo Briški, Lucija Šegavić, Gašpar Pogelšek, Sven Spahija, Aleksandar Malobabić, Augustin Moškun, Magdalena Kovačić i Luka Basar. Nakon turnira posjetili su Daruvarske toplice te se zasluženo opustili uz kupanje. Idućeg vikenda na redu su dvije akcije, u subotu najmlađi natjecatelji nastupaju na turniru u Ivancu, a u nedjelju stariji natjecatelji putuju u Slavonski Brod. (b.o.)