"Vojnić 95" - "Rudar" 3:1

Zaslužena pobjeda nogometaša "Vojnića 95" uz dva pogotka Mirka Brkića

Nogometaši "Vojnića 95" pobijedili su danas na svom stadionu u sedmom kolu Četvrte nogometne lige Središte momčad "Rudara" iz Dubrave Zabočke s 3:1. Nakon prvog poluvremena bilo je 2:1 za domaću momčad. Prvi pogodak za "Vojnić 95" postigao je Mirko Brkić u drugoj minuti, a isti igrač povisio je na 2:0 u 25. minuti. Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćim nogometašima. Gosti su postigli pogodak u 68. minuti, a strijelac je bio Karlo Tisanić. Domaći nogometaši potvrdili su pobjedu u trećoj minuti sudačke nadoknade, gol je postigao Franjo Kalem. Zaslužena pobjeda domaće momčadi, koja je bila ukupno bolja od gostiju. Momčad iz Vojnića nastupila je u sljedećem sastavu: Manjerović, Kalem, Stanić, Omeragić, Tutić (od 60. Lučić), Jelić (od 60. Josipović), Horvatin (od 9. Martinović, od 75. Bijelić), Brkić, Prpić, Keranović i Valentić (od 84. Jagodić). Nogometaši iz Vojnića na dvanaestom su mjestu sa sedam bodova. "Vojnić 95" gostuje u osmom kolu u subotu, 8. listopada od 16 sati u Svetoj Klari kod momčadi "Poleta".