Odbojkaški klub "Kelteks"

Vrijedna pobjeda odbojkašica "Kelteksa" u Splitu, od 0:2 do 3:2

Pobjeda u gostima

"Split" - "Kelteks" 2:3

Odbojkašice "Kelteksa" pobijedile su danas u Splitu u četrnaestom kolu Superlige za seniorke ekipu "Splita" u pet setova s 3:2, po setovima 26:24 25:21 22:25 14:25 10:15. Bio je to neizvjestan i zanimljiv susret u kojem su domaće igračice povele s 2:0. U prvom setu vodila se velika borba, rezultat je bio pretežno izjednačen, kod 24:24 domaće igračice uspjele dobiti dva poena i doći do 1:0. U drugom setu gošće su vodile u nekoliko navrata, ali su Splićanke nakon 19:19 zaigrale agresivnije i došle do vodstva od 2:0. Onda dolazi do preokreta. Karlovčanke su odličnom igrom dobile treći set, a u četvrtom su deklasirale domaću ekipu. U petom setu igračice trenera Gorana Zeca imale su stalnu prednost i zasluženo dobile taj dio igre s 15:10 i cijeli susret s 3:2. Bilo je to još jedno odlično izdanje karlovačkih odbojkašica i vrijedna pobjeda u gostima. Karlovčanke su na drugom mjestu tablice s 30 bodova. Odbojkašice "Kelteksa" dočekuju u četrnaestom kolu Superlige za seniorke ekipu "Osijeka".