Luka Hajdin bio je prvi u skifu za kadete, a to je bila 28. memorijalna utrka "Bruno Cetinjanin"

Veslački klub "Korana" pobjednik 66. Karlovačke regate

Veslački klub "Korana" ukupni je pobjednik 66. Karlovačke regate koja je danas održana na rijeci Kupi kod Veslačkog doma na Dubovcu. Karlovački veslači u ukupnom poretku slavili su ispred zagrebačkih klubova "Trešnjevke" i "Croatie", a četvrto mjesto osvojili su ogulinski "Sabljaci". Karlovčani su pobijedili u sedam utrka. Luka Hajdin bio je prvi u skifu za kadete, a to je bila 28. memorijalna utrka "Bruno Cetinjanin". Kod četveraca GIG za kadete B prvo mjesto osvojila je posada u sastavu Luka Ranitović, Jan Latković, Gabriel Licitar, Roman Romčević i kormilar Joško Železnjak. Ema Hodak bila je prva u skifu kod kadetkinja B, a Mario Bauer i Igor Šušnjar pobijedili su u dvojcu na pariće za kadete A. Kod juniora A u skifu u svojim skupinama pobijedili su Patrik Vrabac i Mario Konjevoda. U dvojcu na pariće najbolji su bili Juraj Rudar i Patrik Vrabac. Regata je bila vrlo zanimljiva, bilo je nekoliko kvalitetnih i izjednačenih utrka. Treba reći da je ovogodišnja regata bila međunarodna, jer je nastupila i jedna francuska posada. 66. Karlovačka regata održana je u sklopu obilježavanja rođendana grada Karlovca. (b.o.)