Hrvatski rukometni klub "Karlovac"

Uvjerljiva pobjeda rukometaša "Karlovca" u najboljem izdanju ove sezone

Zlatna pobjeda

"Karlovac" - "Metković-Mehanika" 36:27

Rukometaši "Karlovca" pobijedili su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u sedmom kolu Lige za ostanak Paket24 Premijer lige momčad "Metkovića-Mehanike" s 36:27. Nakon prvog poluvremena vodila je domaća momčad s 16:13. U prvom poluvremenu od 4:4 domaći rukometaši vodili su cijelo vrijeme, a bilo je i pet pogodaka prednosti. U drugom poluvremenu nošeni navijanjem publike Karlovčani su povećavali prednost, a imali su i plus dvanaest, 36:24. Na kraju zaslužena pobjeda domaće momčadi s 36:27, bilo je to najbolje izdanje karlovačkih rukometaša u ovoj sezoni. Sve je u domaćoj momčadi bilo kako treba. Kod Karlovčana deset pogodaka postigao je Dominik Smojver, a pet Leon Hrvojević. Karlovački vratari imali su deset obrana, Mateo Kajba dvije, a Mateo Radočaj osam. Mateo Radočaj bio je zadovoljan igrom svoje momčadi i pobjedom.

-Odlična utakmica, čestitam protivniku na fer i korektnoj borbi. Mi smo odigrali najbolju utakmicu ove sezone i trkački i u obrani i u napadu. Mi golmani smo malo povukli, sve u svemu jako sam zadovoljan. Idemo na gostovanje kod "Ribole Kaštela", imamo imperativ pobjede, ta se momčad malo digla u zadnje vrijeme, ali to nije loše, jer ih ne smijemo podcijeniti. Idemo po pobjedu i dva boda, istaknuo je Mateo Radočaj.

"Karlovac" je nastupio u sljedećem sastavu: Kajba, Grčić, Benić, Capan 1, Janjanin, Crnković 3, Bosiljevac 2, Domagoj Smojver 2, Rukavina 3, Šalković 3, Hrvojević 5, Mrljak 4, Čulo 3, Stipetić, Radočaj i Dominik Smojver 10. "Karlovac" je osmi na tablici s petnaest bodova. Karlovački rukometaši gostuju u subotu, 20. travnja u osmom kolu Lige za ostanak Paket24 Premijer lige kod momčadi "Ribole Kaštela".