Druga hrvatska rukometna liga zapad za žene

Uvjerljiva pobjeda karlovačkih rukometašica nad posljednjom ekipom lige

Pobjeda u gostima

"Sloga" Sveta Nedelja - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac 22:37

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Svetoj Nedelji u zaostalom susretu šesnaestog kola Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Sloge" s 37:22, a nakon prvog poluvremena bilo je 19:8 za gostujuće igračice. Igračice trenera Dražena Keče dominirale su tijekom cijele utakmice i zasluženo pobijedile. U prvom poluvremenu bilo je 5:9, 6:16 i 7:19, a taj dio igre završio je vodstvom gošći s 19:8. U drugom poluvremenu Karlovčanke su povećavale prednost, vodile su 22:9, 26:12, 30:15 i 36:20. Na kraju uvjerljiva pobjeda Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac nad posljednjom ekipom lige s 37:22. U karlovačkoj ekipi Marija Kusanić postigla je deset pogodaka, a Petra Medved šest. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Stepić 5, Kusanić 10, Goršić 4, Razumić 5, Krznarić, Nose 4, Perković, Papić 2, Tarabić 1, Medved 6, Keča i Jurišić. Karlovčanke su na sedmom mjestu sa šesnaest bodova. Karlovačke rukometašice gostuju u subotu od 16 sati u Umagu u osamnaestom kolu kod ekipe "Umaga".