"PPD Zagreb" - "Karlovac" 43:22

Uvjerljiv poraz rukometaša "Karlovca" u Zagrebu od lidera

Rukometaši "Karlovca" poraženi su danas u Zagrebu u dvanaestom kolu Paket24 Premijer lige od lidera prvenstva momčadi "PPD-a Zagreb". Domaćin je pobijedio s 43:22.

Nakon prvog poluvremena bilo je 22:11 za "PPD Zagreb". Domaćin je od prve minute imao kontrolu nad utakmicom i rezultatom te je iz minute u minutu povećavao vodstvo.

Na kraju uvjerljiva pobjeda lidera prvenstva. Karlovčani su igrali bez Brune Negrana, Filipa Bosiljevca, Brune Horvata, Matea Radočaja i Ivana Bačića. "Karlovac" je nastupio u sljedećem sastavu: Grčić, Capan 3, Domagoj Smojver 1, Janjanin 1, Crnković 1, Frketić 3, Makarun, Prezelj, Šalković 3, Hrvojević 3, Mrljak, Magdić 1, Rukavina 3, Stipetić 1, Domjančić i Dominik Smojver 3.

"Karlovac" je na petom mjestu tablice s deset bodova, a u trinaestom kolu gostuje u subotu, 11. prosinca u Zagrebu kod momčadi "Dubrave".