Karate klub "Karlovac 1969"

U vrlo jakoj konkurenciji Vito Baršić osvojio zlato, a Tin Dudić srebro

Croatia Open

U Rijeci održan 22. po redu međunarodni karate A turnir "Croatia Open".

Proteklog vikenda u dvorani Zamet u Rijeci održan je 22. po redu međunarodni karate A turnir "Croatia Open". U Rijeci se okupilo više od 1.500 natjecatelja iz 17 država iz više od 190 klubova. Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" nastupili su u svim uzrasnim kategorijama, od mlađih učenika do seniora, ukupno njih 17. U vrlo jakoj konkurenciji najbolje su se snašli Vito Baršić, koji je osvojio zlato i Tin Dudić, koji je izborio drugo mjesto. Čak petero karlovačkih boraca osvojili su peto mjesto u svojim kategorijama, Mislav Puklavec, Lola Kurtagić, Patrick Blažević, Jan Canjar i Lucija Šegavić. Ivan Farkaš izborio je sedmo mjesto. Članovima karlovačkog kluba nedostajalo je sportske sreće. Vrlo tijesno su izgubili svih pet borbi za treća mjesta. Tako da je ukupni rezultat mogao bit i dosta bolji. U klubu su svjesni grešaka koje su radili, a imaju tri tjedna da ih isprave i na Prvenstvu Hrvatske ponove odličan rezultat od prošle godine.