Atletski klub "Ka tim" nastupio u Varaždinu na državnom prvenstvu u višebojima

Tina Vuletić osvojila srebrnu medalju u troboju limačica

Članovi Atletskog kluba "Ka tim" sudjelovali su u Varaždinu na državnom prvenstvu u višebojima. U troboju limačica Tina Vuletić osvojila je srebrnu medalju. Tina Vuletić nastupila je u konkurenciji 32 limačice. Natjecale su se u disciplinama 200 m, skok u dalj i bacanju voretexa. Lara Brkljačić i Šimun Ivan Hajsan također su nastupili na troboju i bili su vrlo dobri. Mlađe kadetkinje Lucija Marinković i Nina Malobabić nastupile su u četveroboju u slijedećim disciplinama 80m prepone, skok u vis, bacanje kugle i 400 m. Lucija Marinković osvojila je osmo mjesto, dok je Nina Malobabić bila petnaesta. Sudjelovalo je 20 mlađih kadetkinja iz cijele Hrvatske. Kadetkinja Lara Čadonić nastupila je u šestoboju u disciplinama 100 m prepone, vis, bacanje kugle, 600 m, bacanje koplja i skok u dalj. Lara Čadonić osvojila je deseto mjesto u konkurenciji 15 kadetkinja. Na humanitarnoj utrci Wings for life u Zadru seniorke Dora Kralj i Barbara Šabanagić otrčale su 21.5 km. U Jastrebarskom je održan "Jaskanski polumaraton". Veteranke "Ka tima" Nada Ozimec, Vesna Brajak i Mirjana Kolar odlično su istrčale utrku.