Veslački klub "Karlovac" nastupio je na Jarunu u Zagrebu na državnom prvenstvu za juniore i kadete s četiri posade

Tin Jarnjević peti u državi, Maja Plavetić sedma, a Jakov David Vuković deveti

Veslački klub "Karlovac" nastupio je na Jarunu u Zagrebu na državnom prvenstvu za juniore i kadete s četiri posade i to sve u kategoriji samac. Za klub su nastupili Tin Jarnjević, Roman Romčević, Maja Plavetić i Jakov David Vuković. Tin Jarnjević bio je peti u A finalu, a za sekundu mu je izmaknulo četvrto mjesto zbog manje nezgode u samoj završnici trke. Ulazak u  A finale izborio je u subotu pobijedivši u svojoj kvalifikacijskoj grupi, od sveukupno 6 grupa s ukupno 26 skifista u kategoriji juniora B, uzrasta 2006/2007. godine, što je ogroman uspjeh za ovaj mladi klub. Ugodno su iznenadili Maja Plavetić i David Jakov Vuković, koji su oboje imali zahtjevan zadatak u kategorijama kadeta B prvo ući u polufinale, što su oboje i odradili, Maja Plavetić kao prva u svojoj grupi, a David Jakov Vuković kao treći. U subotnjim utrkama nisu  uspjeli izboriti A finala, ali su zato jako dobro odveslali utrke u B finalu. Maja Plavetić tako je osvojila prvo mjesto u B finalu, ukupno sedmo mjesto na razini Republike Hrvatske u konkurenciji 13 skifistica, kao i David Jakov Vuković koji je u B finalu osvojio treće mjesto, što ga je dovelo do ukupno devetog mjesta na razini države u konkurenciji od ukupno 15 natjecatelja. Valja napomenuti da su Maja i  Jakov David počeli s veslanjem tek ove godine. Roman Romčević  u kategoriji juniora B,  nije se uspio osvajanjem trećeg mjesta u kvalifikacijama domoći B finala te nakon kvalifikacija nije imao daljnji nastup.