Karlovčani osvojili devet medalja

Taekwondo klub "Banija Pandas" prvi ekipno kod kadeta na turniru u Zagrebu

Taekwondo klub "Banija Pandas" nastupio je u Domu sportova u Zagrebu na najvećem dječjem turniru u Hrvatskoj "Jastreb kup Veleposlanika Republike Koreje". Na turniru su sudjelovala 723 natjecatelja iz 51 tima iz pet zemalja. Taekwondo klub "Banija Pandas" nastupio je sa 17 natjecatelja od kojih je devet osvojilo medalju. Izboreno je pet zlatnih, jedna srebrna i tri brončane medalje. U ekipnom plasmanu kod kadeta Karlovčani su osvojili prvo mjesto, dok su u konkurenciji limača osvojili ekipno drugo mjesto. U svim dobnim skupinama članovi kluba ostvarili su lijep uspjeh te su se plasirali na četvrtu poziciju od 51 kluba. Nagrada za najboljeg mlađeg kadeta pripala je Marku Fičku u kategoriji do 36 kg. Zlatne medalje osvojili su kadet Lucio Matuzić do 41 kg, mlađi kadet Marko Fičko do 36 kg te limači Marko Mesić do 30 kg, Matija Gvozdić  iznad 40 kg i Ana Bedeniković  do 33 kg. Srebrnu medalju osvojio je kadet Petar Fičko do 45 kg. Brončane medalje izborili su limači Dominik Kralj do 30 kg i Petar Milašin do 25 kg i mlađi kadet Magdalena Kolarić do 43 kg. (b.o.)