Taekwondo klub "Banija Pandas"

Taekwondo klub "Banija Pandas" osvojio u Sarajevu, dvije zlatne i jednu srebrnu medalju

G-1 turnir

Lucio Matuzić i Sara Pejnović zlatni, Lucija Hrebac srebrna

U Sarajevu je održan G-1 turnir "Bosnia and Herzegovina Open" na kojem je nastupilo oko 400 natjecatelja. Taekwondo klub "Banija Pandas" nastupio je s timom u kojem je bilo pet sportaša, koji su osvojili dvije zlatne i jednu srebrnu medalju. U ekipnom plasmanu timova "Pande" su osvojile ekipno treće mjesto. Prvo mjesto osvojio je junior Lucio Matuzić do 63 kg s tri pobjede i juniorka Sara Pejnović do 49 kg s dvije pobjede. Srebrnu medalju osvojila je seniorka Lucija Hrebac do 67 kg, bez pobjede. Bez medalje ostale su Magdalena Kolarić do 46 kg koja je izgubila borbu za medalju od odlične Rumunjke i Nikolina Hrebac do 63 kg koja je u neizvjesnoj borbi izgubila borbu protiv predstavnice Bosne i Hercegovine.