25, memorijalni kadetski taekwondo turnir "Senjski vitezovi"

Taekwondo klub "Banija Pandas" osvojio devet medalja na turniru u Senju

Taekwondo

14 natjecatelja osvojilo 5 zlatnih, 2 srebrne i 2 brončane medalje

U Senju su održani 25. memorijalni kadetski taekwondo turnir "Senjski vitezovi" i 5. "Mali vitezovi" limač kup. Tradicionalni turnir okupio je 150 natjecatelja iz 22 kluba. Na natjecanju je sudjelovao Taekwondo klub "Banija Pandas" sa 14 natjecatelja koji su osvojili 5 zlatnih, 2 srebrne i 2 brončane medalje. U ekipnom plasmanu Karlovčani su osvojili drugo mjesto kod mlađih kadeta i kadetkinja i treće mjesto kod limača. Zlatne medalje osvojili su Patrik Imeraj kidMA do 24 kg, 2 pobjede, proglašen za  najboljeg limača turnira, Lota Trbojević kidŽA do 24 kg, 3 pobjede, Patric Luca Magliano MKM do 51 kg, 2 pobjede, Mita Maria Tomac MKŽ do 47 kg, 2 pobjede i Nika Petrić MKŽ do 39 kg, 3 pobjede. Srebrne medalje izborili su Noa Trbojević MKM do 27 kg, bez pobjede i Franka Vuković MKŽ do 33 kg, 2 pobjede. Brončane medalje osvojili su Luka Pievac MKM do 30 kg, bez pobjede i Magdalena Štefanac MKŽ do 39 kg, 1 pobjeda. Bez medalje su ostali Lukas Dejanović, Laura Šimić, Ella Maria Tomac, Leona Stilinović i Dorotea Pievac.