Sedam članova kluba osvojilo šest medalja

Taekwondo klub "Banija Pandas" osvojio četiri zlatne medalje na turniru "Jastreb Open"

U Zagrebačkoj Areni povodom dvadeset godina "Jastreb Opena" održan je najveći međunarodni turnir u Hrvatskoj za sve dobne skupine. Na turniru nastupilo je 1.011 natjecatelja iz 79 klubova. Taekwondo klub "Banija Pandas" nastupio je sa  sedam natjecatelja te osvojio 4 zlatne, srebrnu i brončanu medalju. U ekipnom poretku kod mlađih kadeta Karlovčani su osvojili drugo mjesto, dok su u sveukupnom poretku svih selekcija nagrađeni peharom za četvrto mjesto od prvih pet ekipa. Nagrada za najbolju mlađu kadetkinju pripalo je Nikolini Hrebac sa četiri pobjede. U revijalnom dijelu juniorka Lucija Hrebac borila se sa predstavnicom Japana te je u napetoj borbi izgubila 0:3. Zlatne medalje osvojili su mlađa kadetkinja Nikolina Hrebac do 36 kg, Oscar Kovačić do 47 kg, kadet Lucio Matuzić do 37 kg i kadetkinja Gabrijela Fehervari do 44 kg. Srebrnu medalju osvojila je juniorka Lucija Hrebac do 55 kg. Brončanu medalju izborila je kadetkinja Aleksandra Macut do 39 kg, a bez plasmana ostao je Jan Mašinović iznad 65 kg.