Kadet Marko Fičko i juniorka Lucija Hrebac osvojili u Splitu zlatne medalje

Taekwondo klub "Banija Pandas" imao zapažene rezultate na dva natjecanja

Taekwondo klub "Banija Pandas" nastupio je u nedjelju u Zaprešiću na državnom tehničkom prvenstvu Hrvatske. Sudjelovala su 202 sportaša iz 25 klubova. Karlovački klub nastupio je sa 13 sportaša, koji su osvojili tri zlatne, srebrnu te jedanaest brončanih medalja. U seniorskoj konkurenciji zlatne medalje osvojili su Tena Smiljanić K-B i par Domagoj Uremović i Tena Smiljanić PAR K-D2. Brončane medalje izborili su Domagoj Uremović K-A, Nives Kerner K-B, Marko Gajski SA-1, Nikola Gajski SA-1, par Nives Kerner i Sven Žibret PAR D-4, tim u sastavu Nikola Gajski, Sven Žibret i Marko Gajski TIM TA-2 i tim u sustavu Nives Kerner, Tena Smiljanić i Lucija Hrebac TIM TB-2. U juniorskoj konkurenciji brončane medalje izborili su Petar Fičko K-JA, par Petar Fičko i Lucija Hrebac K-D1, par Lucio Matuzić i Mia Šnajder K-D1 te par Petar Fičko i Mia Šnajder D-3. U kadetskoj konkurenciji zlatnu medalju osvojio Marko Fičko K-KA, a srebrnu Deny Pevec K-KA. Na prvom kriterijskom turniru za kadete "Dalmacija kup" u Splitu sudjelovala su 284 natjecatelja iz 30 klubova. Karlovački klub nastupio je sa četiri natjecatelja od kojih su dvoje osvojili zlatnu medalju. Prvo mjesto osvojili su mlađi kadet Marko Fičko do 36 kg i juniorka Lucija Hrebac do 63 kg. Marko i Lucija proglašeni su za najbolje borce turnira. Kadeti Lucio Matuzić i Nikolina Hrebac ovoga puta ostali su bez medalje. (b.o.)