Igračice "Aquaestila" uspješno nastupile na državnom prvenstvu u stolnom tenisu za igračice i igrače do 21 godine

Stolnotenisačice "Aquaestila" državne prvakinje u parovima

Proteklog vikenda u Ljubešćici kod Varaždina održano je državno prvenstvo za igrače i igračice do 21 godine. Stolnoteniski klub "Aquaestil" predstavljale su Andrea Pavlović, koja je nastupila unatoč bolesti zbog koje nije trenirala čitav prethodni tjedan i Marta Vukelić. Nastupili su i bivši članovi "Aquaestila" Luka Mateša i Leona Šantek. Andrea Pavlović i Marta Vukelić osvojile su prvo mjesto u konkurenciji parova bez izgubljenog seta, a u finalnom susretu pobijedile su Leonu Šantek u paru sa Ivonom Štrigom iz "STARR-a" iz Varaždina s 3:0. Brončanom medaljom u paru sa Jakovom Jakelićem okitio se Luka Mateša, koji je trenutno na studiju u Zagrebu. U pojedinačnoj konkurenciji dugoreške stolnotenisačice okitile su se sa još dvije medalje. Marta Vukelić osvojila je brončanu medalju, a u polufinalu nakon velike borbe i propuštenih 8:4 u petom setu izgubila je od Hane Arapović. Andrea Pavlović, kod koje se ipak osjetilo netreniranje zbog bolesti, izborila je srebro, nakon poraza u finalu sa 4:2 od odlične mlade Hane Arapović. U polufinalu Andrea Pavlović je sa 4:1 nadigrala Doru Ćosić. (b.o.)