Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Ivanić" 29:32

Rukometašice "Ivanića" odnijele bodove iz Karlovca

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražena je danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u četrnaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Ivanića" iz Ivanić Grada. Gošće su pobijedile s 32:29. Nakon prvog poluvremena bilo je 18:17 za ekipu iz Ivanić Grada. U prvom poluvremenu vodila se ravnopravna borba, a rezultat je najčešće bio izjednače, U drugom poluvremenu gostujuće igračice preuzele su inicijativu, povele s 28:20 i susret je bio riješen. U karlovačkoj ekipi Petra Bačić postigla je sedam, Lucija Stepić 6 i Kristina Vuković pet pogodaka, a vratarka Patricija Keča imala je deset obrana. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Petra Bačić 7, Stepić 6, Peretić, Španić 1, Vuković 5, Korač, Čović 2, Pavletić, Kučinić 3, Kružić, Devčić, Novković 1, Šmuc, Jurišić, Medved 4 i Keča. Karlovčanke su ostvarile u četrnaest utakmica pet pobjeda, jedan neodlučan rezultat i osam poraza te su na osmom mjestu s 11 bodova. Karlovačke rukometašice gostuju u petnaestom kolu u Zagrebu kod ekipe "Trešnjevke". (b.o.)