Polufinale Kupa Hrvatske za regiju Zapad

Rukometaši "Zameta" u Rijeci izbacili momčad "Karlovca" iz Kupa Hrvatske

Poraz u Rijeci

"Zamet" - "Karlovac" 38:31

Rukometaši "Karlovca" poraženi su danas u Rijeci u utakmici polufinala Kupa Hrvatske za regiju Zapad od momčadi "Zameta". Domaćin je pobijedio s 38:31. Nakon prvog poluvremena bilo je 18:16 za "Zamet". Momčad iz Rijeke na prvom je mjestu u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi jug. Domaćin je u prvom poluvremenu od 3:3 stalno vodio od dva do četiri pogotka prednosti. U drugom dijelu susreta domaći rukometaši postigli su sedam pogodaka zaredom i poveli 25:16, u 42. minuti bilo je 28:19, a u 52. minuti 35:24. U završnici gosti su malo ublažili poraz. Momčad trenerice Tatjane Rašić bila je oslabljena, jer nisu nastupili Grčić, Capan, Rukavina, Crnković i Hrvojević. U karlovačkoj momčadi Dominik Smojver postigao je osam pogodaka, a Ivan Bačić sedam. Karlovčani su nastupili u sljedećem sastavu: Kajba, Janjanin 1, Čulo 1, Kovačić 1, Domagoj Smojver 3, Loparac, Šalković 5, Bačić 7, Mrljak, Kojčin 2, Stipetić 3, Radočaj i Dominik Smojver 8.