Hrvatski rukometni klub "Karlovac"

Rukometaši "Karlovca" vodili pet golova prednosti, pa u drami došli do važne pobjede

Važna pobjeda

"Ribola Kaštela" - "Karlovac" 27:28

Rukometaši "Karlovca" pobijedili su danas u dvorani u Kaštel Sućurcu u osmom kolu Lige za ostanak Paket24 Premijer lige momčad "Ribole Kaštela" s 28:27. Nakon prvog poluvremena vodila je karlovačka momčad sa 14:9. Karlovčani su bili svjesni važnosti ove utakmice u borbi za ostanak. Bila je karlovačka momčad opterećena ozljedama, Domagoj Smojver nije ulazio u igru, a zbog ozljede ni Dominik Smojver nije mogao dati svoj puni doprinos. U prvom poluvremenu rukometaši trenerice Tatjane Rašić vodili su cijelo vrijeme, a bilo je i pet pogodaka prednosti, vodili su Karlovčani 9:4, 13:8 i na odmor se otišlo sa 14:9. U drugom poluvremenu preokret, domaćin je u 39. minuti izjednačio na 15:15. Zatim su gosti vodili 18:16, 20:18 i 23:20, ali je domaćin u 54. minuti preokrenuo na 24:23. U 59. minuti Leon Hrvojević postigao je iz sedmerca pogodak za vodstvo Karlovčana i taj je rezultat ostao do kraja utakmica. Osvojena su dva zlata vrijedna boda, vrlo važna u borbi za ostanak. Kod Karlovčana izuzetno raspoložen bio je Leon Hrvojević, koji je postigao dvanaest pogodaka. Vratar Mateo Kajba imao je devet obrana. "Karlovac" je nastupio u sljedećem sastavu: Kajba, Benić, Capan 5, Janjanin, Grčić 1, Crnković 4, Bosiljevac 1, Domagoj Smojver, Rukavina 1, Šalković, Hrvojević 12, Mrljak 1, Čulo 2, Stipetić, Radočaj i Dominik Smojver 1. "Karlovac" je osmi na tablici sa sedamnaest bodova. Karlovački rukometaši dočekuju u subotu, 27. travnja u devetom kolu Lige za ostanak Paket24 Premijer lige momčad "KTC-a" iz Križevaca.