Deseto kolo Paket24 Premijer lige

Rukometaši "Karlovca" prikazali odličnu igru i ostvarili vrijednu pobjedu

Važna pobjeda domaćina

"Karlovac" - "Trogir" 25:22

Rukometaši "Karlovca" pobijedili su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u desetom kolu Paket24 Premijer lige momčad "Trogira" s 25:22, a nakon prvog poluvremena bilo je 13:9 za "Karlovac". Bila je to od početka rovovska borba, Karlovčani željni pobjede krenuli su borbeno i agresivno. Poveli su gosti, bilo je 1:3, a zatim vode domaćini 7:5, 8:6, 10.8 i 11:9. U završnici prvog poluvremena još dva pogotka domaćih rukometaša i plus četiri na kraju prvog dijela susreta. U drugom poluvremenu "Karlovac" čuva prednost vodi 16:11, 18:13 i 19:14. Bilo je 21:16, no gosti su smanjili na 21:23, domaćin je postigao pogodak i poveo 24:21. Na kraju zaslužena pobjeda domaće momčadi s 25:22. U karlovačkoj momčadi Dominik Smojver postigao je osam pogodaka, a vratar Mateo Kajba imao je šest obrana. Borbena i hrabra domaća momčad zasluženo je izborila vrijednu pobjedu, koja je veliki motiv za dalje. Trenerica Tatjana Rašić bila je izuzetno zadovoljna igrom svoje momčadi.

-Mislim da smo odigrali jednu jako dobru utakmicu, pogotovo u obrani. Mi znamo da je to naša igra, da bi to trebala biti naša prednost, nažalost, u svim ovim utakmicama do sada to nismo prezentirali na najbolji mogući način. U ovoj utakmici to je bilo gotovo savršeno, golman je obranio dosta, pomogao nam je on i dao nam je vjetar u leđa, Čestitam svojim dečkima na borbenoj i dobro odrađenoj utakmici i između ostalog na dva osvojena boda , koja će nam puno značiti u daljnjem natjecanju, kazala je Tatjana Rašić.

Karlovčani su nastupili u sljedećem sastavu: Kajba, Grčić 5, Benić, Capan 3, Janjanin, Crnković, Domagoj Smojver 1, Rukavina 3, Loparac, Šalković 1, Bačić, Mrljak 1, Kojčin, Čulo 3, Stipetić i Dominik Smojver 8. Karlovčani su osmi s pet bodova. Rukometaši "Karlovca" gostuju u subotu, 25. studenog u Osijeku u jedanaestom kolu Paket24 Premijer lige kod momčadi "Osijeka".