Nogometni klub "Karlovac 1919"

Razočaranje pokraj Korane, "Karlovac 1919" osvojio samo bod protiv momčadi iz Poreča

Samo bod

"Karlovac 1919" - "Jadran-Poreč" 2:2

Nogometaši "Karlovca 1919" igrali su danas na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" u 24. kolu SuperSport Druge nogometne lige s momčadi "Jadrana-Poreča" neodlučeno 2:2, nakon prvog poluvremena bilo je 0:0. U prvom poluvremenu domaći igrači imali su dominaciju i posjed lopte, ali nije bilo realizacije. Stvorili su Karlovčani i nekoliko dobrih prilika, ali nije bilo pogotka. U dobrim situacijama bili su u drugoj minuti Ivan Matyazh i u dvanaestoj minuti Luka Viduka, ali bez realizacije. U 21. minuti Viduka je ubacio, Matyazh je pucao pored gola. Dobar udarac Tonija Kurečkog s lijeve strane, ali je vratar bio na mjestu. U 32. minuti Toni Kurečki pogodio je stativu. Tako je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka. No, zato je pogodak postignut na početku drugog dijela susreta. U 47. minuti odličan ubačaj Ivora Ribara, a Toni Kurečki iz blizine poslao je nogom loptu u mrežu. Gosti su nakon primljenog pogotka zaigrali bolje i agresivnije i u 55. minuti nakon jedne brze akcije došli do izjednačenja, strijelac je bio Igor Lepinjica. Već u 57. minuti dobar potez Ivana Matyazha, odlično je izveo slobodni udarac, a lopta je za malo prošla pokraj gola. U 63. minuti Kurečki je odlično prošao po lijevoj strani i ubacio, ali nitko od domaćih igrača nije bio efikasan. I onda u 68. minuti 2:1 za "Karlovac 1919", u gužvi pred gostujućim golom Ivan Krstanović glavom je postigao pogodak. No, vodstvo domaćih igrača kratko je trajalo, u 71. minuti na 2:2 izjednačio je Jean De Dieu Kamga Landry. U prvoj minuti sudačke nadoknade odličan ubačaj Parackog, ali Krstanović nije uspio postići pogodak. Ostalo je 2:2, svakoj momčadi po bod, Karlovčani nisu uspjeli pobijediti predzadnju momčad lige.

-Mislim da smo ih izdominirali u svakom pogledu, u svakom segmentu igre, ali što se kaže, to je nogomet. Valjda je samo u nogometu moguće da tako izdominiraš protivnika, a ne uspiješ pobijediti. Imali smo pregršt šansi, stopostotnih šansi, nismo ih iskoristili, makar smo dali dva gola, ali smo i prelagano primili dva gola, praktički iz dva, tri šuta primili smo dva gola, kada se boriš za nešto, u ovom trenutku to je previše. Ovaj bod je praktički nama kao poraz, kazao je kapetan karlovačke momčadi Goran Paracki.

"Karlovac 1919" nastupio je u sljedećem sastavu: Marković, Gabrijel Stepinac, Ribar (od 85. Utrobičić), Paracki, Zavalić, Budimir (od 59. Krstanović), Kurečki (od 69. Stanić), Matyazh, Viduka (od 69. Bunoza) i Tankosić (od 85. Kopljar). Karlovčani su na trećem mjestu tablice sa 44 boda. Nogometaši "Karlovca 1919" gostuju u petak, 26. travnja od 17 sati u Zagrebu u 25. kolu SuperSport Druge nogometne lige kod momčadi "Kustošije".