"Karlovac" - "Osijek 2" 0:3

Prvi prvenstveni poraz karlovačkih odbojkašica u ovoj sezoni

Odbojkašice "Karlovca" poražene su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u zaostaloj utakmici devetog kola Prve hrvatske odbojkaške lige za seniorke od ekipe "Osijeka 2". Gošće su pobijedile s 3:0 (25:23 25:19 25:18). Karlovčanke su doživjele prvi prvenstveni poraz u ovoj sezoni nakon sedam pobjeda. U prvom setu vodila se zanimljiva borba i domaće igračice bile su vrlo blizu da dobiju taj set, ali nije bilo dovoljno koncentracije u odlučujućim trenucima. Drugi i treći set gošće iz Osijeka dobile su bez većih problema. Trener Goran Zec rekao je nakon susreta da njegova ekipa nije bila na razini derbija i da se tako ne igra u ovom rangu natjecanja. Zec je istaknuo odličnu igru igračica iz Osijeka. Karlovčanke su ostvarile u osam susreta sedam pobjeda i jedan poraz te su treće na tablici s 21 bodom. "Karlovac" igra u subotu, 16. siječnja u Rijeci zaostalu utakmicu četvrtog kola Prve hrvatske odbojkaške lige za seniorke s ekipom "Drenove".