Trinaesto kolo Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene

Prva pobjeda karlovačkih rukometašica u proljetnom dijelu prvenstva

Pobjeda

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Murvica" 31:28

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u trinaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Murvice" iz Crikvenice s 31:28, a nakon prvog poluvremena vodile su s 15:14. U prvom poluvremenu utakmica je bila ravnopravna, a rezultat je pretežno bio izjednačen. Karlovčanke su imale veliki broj tehničkih pogrešaka. U drugom poluvremenu puno bolja igra ekipe trenera Dražena Keče, vodile su Karlovčanke 22:17, 25:19 i 27:21 i na kraju došle do zaslužene pobjede, prve u proljetnom dijelu prvenstva. U karlovačkoj ekipi Marija Kusanić postigla je jedanaest pogodaka, a Mia Nose sedam. Vratarka Patricija Keča imala je deset obrana. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 7, Stepić 5, Teskera, Jurčević, Kusanić 11, Razumić 3, Papić, Skočibušić, Goršić 1, Medved 4, Jurišić, Keča i Tarabić. Karlovčanke su na sedmom mjestu s dvanaest bodova. Rukometni klub Škola rukometa Karlovac gostuje u četrnaestom kolu u Zagrebu kod vodeće ekipe "Trešnjevke".