"Liburnija - Opatija" - Rukometni klub škola rukometa Karlovac 30:33

Prva pobjeda karlovačkih rukometašica, osvojena dva boda u Opatiji

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Opatiji u petom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Liburnije - Opatije" s 33:30. Nakon prvog poluvremena bilo je 15:14 za ekipu iz Karlovca. Bila je to prva pobjeda karlovačkih rukometašica u prvenstvu. Karlovčanke su vodile gotovo tijekom cijele utakmice i zasluženo su osvojile dva važna boda. U 59. minuti gošće su zaprijetile, jer su došle na 30:31, no gošće su postigle dva pogotka i sve je bilo riješeno. U ekipu se vratila kapetanica Kristina Vuković i to se osjetilo, jer je ekipa bolje funkcionirala. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Petra Bačić s deset pogodaka, Kristina Vuković s devet i Lucija Stepić s pet postignutih pogodaka. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Bačić 10, Stepić 5, Peretić, Španić 1, Vuković 9, Korač, Pavletić, Kučinić 2, Devčić, Krznarić, Skočibušić, Krizmanić, Medved 6 i Keča. Karlovčanke su ostvarile u pet susreta jednu pobjedu i četiri poraza te su na devetom mjestu s dva boda. Karlovačke rukometašice dočekuju u šestom kolu u subotu, 7. studenog ekipu "Rudara" iz Labina.