Županijske nogometne lige

Porazi "Croatie 78" i "Ogulina", pobjede u derbijima "Vatrogasca" i "Duge Rese 1929"

Županijski nogomet

Porazi favorita, "Croatia 78" i dalje na vrhu

Odigrani su susreti šestog kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. Postignuti su sljedeći rezultati: "Zrinski Ozalj" - "Dobra" Novigrad 6:0, "Duga Resa 1929" - "Ogulin" 3:1, "Croatia 78" - "Vatrogasac" 0:1 i "Barilović" - "Slunj" 0:2.  U vodstvu je "Croatia 78" s petnaest bodova, drugi je "Ogulin" s trinaest bodova, a treći je "Zrinski Ozalj" s deset bodova. U nedjelju, 29. rujna od 16 sati i 30 minuta u sedmom kolu sastaju se "Slunj" - "Zrinski Ozalj", "Vatrogasac" - "Barilović ", "Ogulin" - "Croatia 78" i "Dobra" Novigrad - "Duga Resa 1929". U petom kolu Druge županijske nogometne lige rezultati su bili sljedeći: "Krnjak" - "Frankopan" 3:0, "Mrežnica" - "Vrlovka" 6:2, "Plaški" - "Petrova gora" 4:2, "Kupa" - "Mladost" Rečica 2:1, "Cetingrad" - "Tuškani" 4:3, "Dobra" Sveti Petar - "Oštarije" 1:2 i "Josipdol" - "Draganić" 2:1. U vodstvu je "Josipdol" s trinaest bodova, druga je "Petrova gora" s dvanaest bodova i treći "Krnjak" s deset bodova. U nedjelju, 29. rujna igraju se utakmice šestog kola. Od 16 sati i 30 minuta sastaju se "Vrlovka" - "Draganić", "Oštarije" - "Josipdol", "Frankopan" - "Dobra" Sveti Petar, "Tuškani" - "Krnjak", "Mladost" Rečica - "Cetingrad", "Petrova gora" - "Kupa" i "Mrežnica" - "Plaški".