Inline hokej klub "Karlovac"

Poraz karlovačkih seniora u Kolpa derbiju Državnog prvenstva Slovenije

Poraz "Karlovca"

"Dolenjske Toplice" - Inline hokej klub "Karlovac" 6:1

Seniori Inline hokej kluba "Karlovac" proteklog vikenda odigrali su drugu utakmicu prvog kruga Državnog prvenstva Slovenije. Nakon pobjede u prvom kolu te prošlotjednog otkazivanja utakmice zbog velike vlage i skliskog terena u RCU Lukovica, na rasporedu je bila utakmica u Horjulu, tzv Kolpa derbi između Karlovca i "Dolenjskih Toplica". Karlovčani su katastrofalno otvorili utakmicu te su Dolenjci već u 40. sekundi nakon greške obrane poveli sa 1:0. Do kraja 13. minute već je 4:0  a do kraja poluvremena Bujanić prima još jedna gol za velikih 5:0 na poluvremenu. Na poluvremenu Karlovčani konsolidiraju redove te se u drugo poluvrijeme ulazi puno bolje. U jeku pritiska Karlovca te pokušaja vraćanja u utakmicu Karlovčani rade prekršaj te Dolenjci postižu i 6 pogodak. Karlovčani se ne predaju te su do kraja susreta puno bolja momčad što je i rezultiralo počasnim pogotkom Markezića na asistenciju Kneževića. Sljedeći vikend seniori na rasporedu imaju dvostruki program. U petak ih očekuje još jedna teška utakmica protiv "Flaying Bullsa" u DPS-u a u subotu otvaraju i domaće prvenstvo protiv "Munja" i "Dolenjskih Toplica" u Karlovcu od 17 sati u dvorani na Luščiću.