Prvenstvo Hrvatske za seniore u disciplini 50 m serijski malokalibarski pištolj Drulov

"Policajac" ekipni državni prvak, Vlado Cindrić najbolji u pojedinačnoj konkurenciji

Dva naslova

Karlovački "Policajac" osvojio dvije zlatne medalje u gađanju MK pištoljem Drulov

Streljački savez Karlovačke županije organizirao je danas na Sportskom strelištu Karlovac Prvenstvo Hrvatske za seniore u disciplini 50 m serijski malokalibarski pištolj Drulov. Nastupile su četiri ekipe, a ekipno prvo mjesto osvojio je Streljački klub "Policajac" iz Karlovca s 1.460 krugova, drugi je bio "Alzas" iz Čakovca s 1.398 krugova, treći "Mihovil" iz Čakovca s 1.384 kruga i četvrta "Podravka" iz Koprivnice s 1.195 krugova. U pojedinačnoj konkurenciji sudjelovalo je petnaest strijelaca, prvi je bio Vlado Cindrić iz "Policajca" s 517 krugova, drugi ivica Takač iz "Alzasa" iz Čakovca s 506 krugova i treće Zoran Horvat iz "Mihovila" iz Čakovca s 505 krugova. Slavko Matanić iz "Policajca" osvojio je četvrto mjesto sa 475 krugova, a njegov klupski kolega Matija Cindrić bio je šesti sa 468 krugova. Natjecanju je prisustvovao karlovački gradonačelnik Damir Mandić.