"Drenova" - "Karlovac" 1:3

Pobjeda karlovačkih odbojkašica u Rijeci za povratak na prvo mjesto

Odbojkašice "Karlovca" pobijedile su danas u Rijeci u zaostaloj utakmici četvrtog kola Prve hrvatske odbojkaške lige za seniorke ekipu "Drenove" s 3:1, po setovima je bilo (18:25 19:25 25:23 22:25). Karlovčanke su došle do važne pobjede na uvijek neugodnom terenu u Rijeci. Igračice trenera Gorana Zeca bez većih problema povele su s 2:0 u setovima. U trećem setu vodila se zanimljiva borba, a gošće su bile vrlo blizu da dobiju taj set, no ipak je on pripao domaćim igračicama. Karlovačke odbojkašice bile su bolje u četvrtom setu, vodile su cijelo vrijeme, domaće igračice u završnici su zaprijetile, no nisu uspjele napraviti preokret. Odbojkašice trenera Zeca zasluženo su osvojile tri boda u ovom susretu, koja su im donijela povratak na prvo mjesto. Karlovčanke su ostvarile u devet susreta osam pobjeda i jedan poraz te su prve na tablici s 24 boda.