Taekwondo klub "Prana"

Osvojeno devet odličja na 17. Feniks Kupu 2024.

Taekwondo

Osvojeno jedno zlatno, jedno srebrno i sedam brončanih odličja

Članovi Taekwondo kluba "Prana" nastupili su u subotu u Sportskoj dvorani "Sutinska Vrela" u Zagrebu na turniru 17. Feniks Budo Sport Kup. Sudjelovalo oko 780 natjecatelja, a ujedno je to bio i kriterijski turnir za kadetsku reprezentaciju u formama. "Prana" je nastupila s pet formaša i četiri borkinje te osvojila jedno zlatno, jedno srebrno i sedam brončanih odličja. Zlatnim odličjem okitila se seniorska formašica Jelena Busić u kategoriji SB-1. Srebrno odličje osvojila je borkinja Ester Mržljak u kategoriji juniorki do 63 kilograma s jednom pobjedom. Brončana odličja osvojili su u disciplini formi: Nina Šket u kategoriji JB-1, Ivona Gračan u kategoriji KB-3, Patrik Čolić u kategoriji KA-4 i Lucija Šančić u kategoriji SB-1. Brončana odličja u borbama osvojile su: Matea Magdić, seniorka do 62 kg bez pobjede, Marta Polić, juniorka do 52 kg bez pobjede i Lana Gržan juniorka do 44 kg bez pobjede.