Veslački klub "Karlovac"

Osvojene tri medalje na najvećem natjecanju na ergometrima "Croatia indoor 2024"

Ergometri

U kategoriji kadetkinja B zlato je osvojila Ema Tuškan, a srebro Loriana Završki, Niko Kolar osvojio je brončanu medalju u konkurenciji kadeta B

Članovi Veslačkog kluba "Karlovac" nastupili su u Rijeci na "Croatia indoor 2024", koje je najveće natjecanje na veslačkim simulatorima u ovom dijelu Europe. Ove godine bilo je prijavljeno više od 500 natjecatelja. Veslački klub "Karlovac" nastupio je s ukupno deset veslačica i veslača, od kojih su troje osvojili medalje. U kategoriji kadetkinja B zlato je osvojila Ema Tuškan, a srebro Loriana Završki, obje u konkurenciji od 8 veslačica koje su odradile utrku. Niko Kolar osvojio je brončanu medalju u konkurenciji kadeta B, nastupila su 22 veslača. U istoj kategoriji, David Karalić izborio je peto mjesto, a Šimun Ivan Hajsan deveto mjesto. Mlađa kadetkinja A Tania Cindrić osvojila je ukupno trinaesto mjesto u konkurenciji od 38 veslačica. Jakov David Vuković je u kategoriji kadeta A završio na petnaestom mjestu od ukupno 44 natjecatelja. U kategoriji juniorki B nastupile su dvije veslačice Vita Živčić i Dina Kolar. Vita je završila na 17. mjestu, a Dina na 25. u konkurenciji 35 veslačica. Junior Tin Jarnjević izborio je trinaesto mjesto od ukupno 57 natjecatelja. Svi veslači odradili su svoja najbolja osobna vremena, pokazali napredak u odnosu na zadnje testiranje, što je dobar pokazatelj rada i pristupa treniranju. Tinu Jarnjeviću ovo natjecanje bilo je uvod u reprezentativne pripreme. Pripreme startaju u ponedjeljak, a uz Tina u Dalmaciju na pripreme odlazi i trener Tihomir Jarnjević.