Taekwondo klub "Prana"

Oscar Kovačić, Ester Mržljak i Lara Tuškan osvojili prve bodove za odlazak na Svjetsko juniorsko prvenstvo

Taekwondo

Oscar Kovačić prvi u kategoriji JM-78 kg s tri odlične i dominantne pobjede

Članovi Taekwondo kluba "Prana" nastupili su na natjecanju "Knin Open", bio je to prvi kriterijski  turnir  juniora i juniorki za odlazak na Svjetsko juniorsko prvenstvo. Nastupila su 352 natjecatelja iz  47 klubova i 3 zemlje. "Prana" je nastupila sa četiri juniorke i jednim juniorom te u ukupnom poretku navedene selekcije osvojila peto mjesto. Prvo mjesto i maksimalan broj bodova osvojio je Oscar Kovačić u kategoriji juniora do 78 kg s tri odlične i dominantne pobjede. Drugo mjesto nakon isto tri pobjede osvojila je Ester Mržljak u kategoriji juniorki do 63 kg. Drugo mjesto u kategoriji juniorki do 46 kg osvojila je Lara Tuškan nakon dvije pobjede. Nastupile su još Marta Polić kod juniorki do 52kg i Matea Jakovović u konkurenciji juniorki do49 kg, no ovaj put zaustavljene su već u prvim borbama.