Sjajan otpor favoritima

Odlična utakmica seniora Inline hokej kluba "Karlovac" u Sloveniji

Hokejaši vrlo aktivni

Članice ženske reprezentacije Hrvatske u hokeju na ledu Mia Primužak, Buga Vlašić, Mia Šnajder i Lucija Špigelski nastupile su prošli vikend u Sarajevu

U petak 18. studenog seniori Inline hokej kluba "Karlovac" odigrali su utakmicu četvrtog kola Državnog prvenstva Slovenije te unatoč vrlo dobroj igri upisali i četvrti poraz. Karlovčani su hrabro ušli u susret protiv favoriziranog protivnika te imali nekoliko vrlo dobrih prilika. Nakon faula Markezića "Luftarji" preuzimaju inicijativu i postižu pogodak za vodstvo u 11 minuti utakmice. Samo dvije minute kasnije Markezić pogotkom vraća stvari na početak. Od 15 do 19 minute utakmice Luftariji postižu dva nova pogotka i odlaze na 3:1. Karlovčani se ne predaju i krajem prvog poluvremena Kraščić postiže gol za 2:3. Odlična i borbena igra nastavila se i u drugom poluvremenu. Srketić izjednačava na 3:3 a brzo odgovaraju i Luftarji golom s igračem više za 4:3. U 41. minuti Srketić novim pogotkom izjednačuje na 4:4. Nažalost u 46. minuti utakmice Luftariji postižu novi pogodak i još jednom prelaze u vodstvo. Karlovčani se nisu predali te su zadnje dvije minute igrali bez golmana ne bi li odveli utakmicu u produžetak ali rezultat se nije mijenjao. Ostalo je 5:4 za Luftarje. Fenomenalan na golu Karlovca je bio Pletikosić koji je u prvih nekoliko utakmica pokazao kako će njegov povratak u momčad biti veliki plus za ambicije kluba.  Igrali su : Pletikosić, Ratkaj (2A) Markezić (1G+1A), Kirš, Kraščić (1G), Banay, Srketić (2G) Milakara i Franjković. U subotu su na Državnom prvenstvu Slovenije nastupile i mlađe kategorije kluba. Turnir je održan u Novom Mestu u organizaciji HK Dolenjske Toplice. Karlovčani su nastupili u svim kategorijama (U9, U11 i U13). U9 momčad je upisala po jednu pobjedu, izjednačeno i poraz, a  U11 momčad 2 pobjede i poraz. Zadnja je nastupila i U13 momčad koja je upisala 1 pobjedu i 2 poraza. Sljedeće kolo lige je na rasporedu 10. prosinca u Horjulu. Članice ženske reprezentacije Hrvatske u hokeju na ledu Mia Primužak, Buga Vlašić, Mia Šnajder i Lucija Špigelski nastupile su prošli vikend u Sarajevu na turniru razvojne lige ženskog hokeja (DWHL). Hrvatska reprezentacija pobijedila je Bosnu i Hercegovinu rezultatom 8:1, uz pogotke Karlovčanki Buge Vlašić i Mie Šnajder, izgubile od reprezentacije Srbije rezultatom 5:3 te izgubile na penale od kadetske momčadi Vukova Sarajevo.