Veslački klub "Karlovac"

Odličan nastup na najvećoj međunarodnoj kriterijskoj regati u Hrvatskoj "Croatia Open 2024."

Odlični rezultati

Tin Jarnjević za sekundu je izgubio brončanu medalju i završio utrku u A finalu na četvrtom mjestu

Veslački klub "Karlovac" nastupa na dvodnevnoj međunarodnoj kriterijskoj regati u Hrvatskoj "Croatia Open 2024." sa četiri posade. U najtežoj i najžešćoj konkurenciji juniora A, Tin Jarnjević za sekundu je izgubio brončanu medalju i završio utrku u A finalu na četvrtom mjestu od ukupno 58 skifista koju su danas nastupili, što je ujedno i najveći broj prijavljenih u jednoj kategoriji. Nakon teške eliminacijske utrke Tin Jarnjević izborio je A finale kao najbrži hrvatski skifist. Svoju odličnu formu pokazao je i u A finalu gdje je izgubio od skifista iz Turske, Srbije i Moldavije i to samo za sekundu. Ovime Tin pokazuje svoj veliki napredak. Ove sezone temeljem dosadašnjih rezultata očekuju ga velika natjecanja u Europi, a ako ovako nastavi u nadolazećim mjesecima, cilj je plasirati se i na Svjetsko prvenstvo u Kanadi. Veliko veselje klubu su donijeli najmlađi kadeti A. Maja Plavetić i Tania Cindrić osvojile su srebrnu medalju u dvojcu na pariće u svojoj grupi između 6 dublova i to iza posade slovenskog Nautilusa. Jakov David Vuković osvojio je u svojoj grupi kadetskih skifova od 7 natjecatelja treće mjesto i okitio se broncom iza natjecatelja iz Austrije i Zagreba. Juniorke Zara Cvitešić i Vita Živčić bile su treće u C finalu, ukupno 16. od 20 veslačica u dvojcu na pariće. Danas Tin Jarnjević nastupa u dvojcu na pariće u kombinaciji Hrvatskog veslačkog saveza.