Odbojkaški klub "Kelteks"

Odbojkašice "Kelteksa" pobijedile u Splitu ekipu "Brda" te su i dalje druge kolo prije kraja

Pobjeda u gostima

"Brda" Solit - "Kelteks" 1:3

Odbojkašice "Kelteksa" pobijedile su danas u Splitu u 21. kolu Superlige za seniorke ekipu "Brda" s 3:1, bilo je po setovima 18:25 27:25 23:25 23:25. Karlovčanke su sigurno osvojile prvi set, bilo je 13:20. U drugom setu vodila se velika borba, bilo je 20:20 i 25:25 i domaće igračice uspjele su osvojiti taj set. U trećem setu Karlovčanke su vodile 24:20 i došle do seta. U četvrtom setu opet se vodila velika borba, domaće igračice vodile su 13:7 i 15:10, a nakon 19:19 sve je išlo na stranu gostujućih odbojkašica. Vodile su 23:20 i 24:21 te došle do pobjede. Karlovčanke su osigurale nastup u doigravanju za naslov prvakinja, ali se bore za drugo mjesto. Karlovčanke su kolo prije kraja regularnog dijela prvenstva na drugom mjestu tablice sa 48 bodova. Odbojkašice "Kelteksa" dočekuju u posljednjem 22. kolu Superlige za seniorke ekipu "Marine Kaštela".