Prvi dio sezone za zaborav

Nogometaši "Vojnića 95" uvjerljivim porazom završili jesenski dio prvenstva

Loša jesen

"Vojnić 95" na posljednjem šesnaestom mjestu s osam bodova

Nogometaši "Vojnića 95" poraženi su danas u Zaboku u petnaestom kolu Četvrte nogometne lige Središte od momčadi "Mladosti". Domaćin je uvjerljivo pobijedio sa 6:1, a nakon prvog poluvremena bilo je 6:0. Pogotke za domaću momčad postigli su Nikola Krajačić dva te po jedan Vinko Kotarski, Jurica Šoštar, Lovro Tepuš i Petar Tomek. Jedini pogodak za goste postigao je Kristijan Sušilović u 87. minuti. Momčad iz Vojnića nastupila je u sljedećem sastavu: Manjerović, Kalem, Brkić, Tutić (od 75. Martinović), Matanović (od 52. Bijelić), Horvatin, Jurić, Prpić, Ljevar, Josipović (od 75. Lučić) i Sušilović. Nogometaši iz Vojnića završili su jesenski dio prvenstva na posljednjem šesnaestom mjestu s osam bodova.