Prvi Karlovački

Nogometaši “Karlovca 1919” odigrali pripremnu utakmicu s “Belom krajinom” iz Črnomlja

Autor: Branko Obradović

29.07.2020

Sport

"Karlovac 1919" - "Bela krajina" 1:1

Nogometni klub “Karlovac 1919” odigrao je jučer na glavnom terenu Stadiona “Branko Čavlović Čavlek” pripremnu utakmicu sa slovenskom momčadi “Bele krajine” iz Črnomlja. Susret je završio bez pobjednika 1:1. Gosti su poveli u 87. minuti pogotkom Blaža Ileniča, a na 1:1 izjednačio je Sandi Hudorović iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. U kaznenom prostoru srušen je Šprajcer, a sudac je pokazao na 11 metara. Zanimljivost je da je za domaću momčad u prvom poluvremenu nastupio Marko Luka Maletić, koji je tek stigao iz Kanade. “Karlovac 1919” nastupio je u sastavu: Bermanec, Basar, Prpić, Maletić, Vratarić, Mićunović, Kelava, Daniel Marinić, Kurečki, Joha i Mamić, a još su igrali Kapučija, Veselić, Perenčević, Popovački, Hudorović, Mihalić, Šprajcer i Mance. Nedostajali su Turkalj, Novinić, Ramić, Magdić i Pausić.