PU karlovačka
Najviše "napuhao" 45-godišnjak na području Žakanja i to 1,66 promila
VIŠE IZ RUBRIKE
Noću s 14. na 15. veljače, na području Policijske uprave karlovačke, provedena je preventivno-represivna akcija „Nadzor vozača pod utjecajem alkohola i/ili droga“. U akciji je kontrolirano 198 vozača, njih 158 je alkotestirano, a 14 vozača je isključeno iz prometa zbog vožnje pod utjecajem alkohola. Najveća koncentracija alkohola utvrđena je na području općine Žakanje kod 45-godišnjaka u iznosu od 1,66 promila.
Dragovoljna predaja streljiva
Jedna osoba s područja Duga Rese jučer je policiji dragovoljno predala 476 komada streljiva raznog kalibra te je time učinila svoje okruženje još sigurnijim.
Zahvaljujemo svima koji su i iz svoje okoline uklonili oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva, a sve ostale građane i dalje pozivamo i podsjećamo - predajte oružje bez sankcija!



