Prvo mjesto osvojila je ekipa Samobora koja je u finalu pobijedila ekipu Šanca s 11:6

Na igralištu u Šancu održan turnir u street basketballu

Na igralištu u Šancu u nedjelju je održan prvi turnir u street basketballu. Event je organizirao Košarkaški klub Šanac Karlovac za igrače rođene 2006. godine i mlađe. Sudionici su bili Košarkaški klub Šanac Karlovac, Rolling, Auto lim lak te Samobor kao i sportaši drugih sportova koji su se odlično snašli u basketu. Bilo je 36 sudionika u 12 ekipa. Atmosfera je bila užarena do kraja. Prvo mjesto osvojila je ekipa Samobora koja je u finalu pobijedila ekipu Šanca s 11:6. Pobjednica u natjecanju trica bila je Lara Hajpetar. Street basketball vraća lagano stari sjaj košarke među mlađe generacije, ovo je početak tradicije, koju su proteklog vikenda podržali mnogi klinci i njihovi roditelji. Trener i inicijator događanja bio je Marko Novaković