Leeloo Vukelja i Leon Benković osvojili zlatne medalja

Mlađi uzrasti Stolnoteniskog kluba "Aquaestil" uspješni u Svetoj Nedelji

Desetak članova Stolnoteniskog kluba "Aquaestil" nastupilo je u Svetoj Nedelji na drugom otvorenom turniru Srednje Hrvatske za mlađe kategorije. Mladi dugoreški stolnotenisači ostvarili su zapažene rezultate. Valentina Peraković plasirala se u kategoriji mlađih kadetkinja u četvrt završnicu, Sara Mihalić i Dina Zoretić ušle su četvrt završnicu u mlađoj kategoriji, a Leni Milčić osvojio je broncu u kategoriji najmlađih kadeta. Najuspješniji bili su Leeloo Vukelja i Leon Benković, koji su osvojili zlatne medalja. Leeloo Vukelja bila je najbolja kod najmlađih kadetkinja, a Leon Benković kod kadeta. Leon Benković pobijedio je u polufinalu klupskog kolegu Lenija Milčića s 3:0, a u finalu s 3:2 Olivera Poljaka iz Svete Nedelje. Kod najmlađih kadetkinja Leeloo Vukelja nadigrala je u polufinalu s 3:0 Teu Bivol iz Stubice, dok je u finalu istim rezultatom bila bolja od Nikoline Pužek iz Dugog Sela. (b.o.)