Atletski klub "RaN 047"

Mirjana Kolar druga na Samobor trail utrci, trećem kolu Kontinentrail lige

Trail

"RaN-ovci" u punom ekipnom sastavu osvojili su šesto mjesto te nakon trećeg kola drže ukupno šesto mjesto od jedanaest ekipa

Članovi Atletskog kluba "RaN 047" sudjelovali su danas u središtu Samobora na Samobor trail utrci, u organizaciji KCIPT Samobor. Start utrke bio je u samom središtu grada, s livade Vugrinščak. Start i cilj bio je podno zidina staroga grada, a na izbor bile su ponuđene tri kružne staze, od kojih su se dvije duže bodovale u poretku Kontinentrail lige. "RaN-ovci" u punom ekipnom sastavu osvojili su šesto mjesto te nakon trećeg kola drže ukupno šesto mjesto od jedanaest ekipa. Na stazi od 16 km i 700 m uspona Mirjana Kolar ostvarila je odličan rezultat, bila je druga ukupno kod žena i prva kod veteranki 1 s 1:43, 52. Danica Bago Kotur bila je ukupno 22. kod žena i peta kod seniorki 1 s 1:59,09, Andreja Čaturić  bila je 48. kod žena i jedanaesta kod seniorki 2 s 2:23,55 i Jadranka Belavić bila je 53. kod žena i osma kod veteranki 2 s 2:39,40. Na stazi od 16 km trčala je 61 žena. Kod muških na šesnaest kilometara nastupilo je 108 natjecatelja. Damir Matan osvojio je ukupno 36. mjesto i sedmo kod veterana 2 s 1:41,05, Matija Volović bio je 56. kod muških i deseti kod seniora 1 s 1:46,20 i Zlatko Drakšić bio je 69. ukupno i 24. kod seniora 2 s 1:50,12. Sljedeća utrka je 28. travnja 5. Fun&Pain Trail "Bela – Čevo – Novi Marof", to je četvrto kolo Hrvatske trail lige.