Kickboxing klub "Tigar"

Matej Medved osvojio Svjetski kup "28. Hungarian Open"

Svjetski kup u Budimpešti

Kickboxing klub "Tigar" usješno je nastupio na Svjetskom kupu u Budimpešti. Matej Medved osvojio je Svjetski kup "28. Hungarian Open" u ringovnoj disciplini full contact juniori do 75 kg, srebrni je u  kick lightu juniori do 89 kg Rilind Zekaj, Domagoj Mlinarić brončani kod starijih kadeta iznad 69 kg  i u point fightingu Tena Smiljanić brončana kod mlađih kadetkinja do 42 kg. Brončani je bio i tim mlađih kadetkinja u sastavu Tena Smiljanić, Iva Vrbanić i Lucija Babić. U sklopu Svjetskog kupa održan je i Međunarodni turnir Hungarian Open na kojem je zlatnu i srebrnu medalju osvojila starija kadetkinja Leonarda Vrbanić, dok su brončane medalje osvojili starija kadetkinja Ella Golac do 60 kg, te mlađi kadeti Niko Vrbanić do 32 kg i Borna Lovrić do 47 kg. Nastupili su još i Dominik Pogačić stariji kadet do 69 kg i Ivano Anzić mlađi kadet do 37 kg, ali su izgubili u kvalifikacijama. Svjetski kup u kickboxingu okupio je oko 3.600 startova iz 43 države i 333 kluba.