Taekwondo klub "Banija Pandas"

Marko Fičko osvojio brončanu medalju na državnom juniorskom prvenstvu

Taekwondo

Marko Fičko u kategoriji do 59 kg s jednom pobjedom osigurao je brončanu medalju

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" sudjelovali su u Ivanjoj Reki na Prvenstvu Hrvatske za juniore na kojem je nastupilo 130 natjecatelja iz 34 kluba. Natjecatelji "Pandas tima" nastupili su s tri juniora od kojih je jedan osvojio brončano odličje. Aktualni kadetski prvak Marko Fičko u kategoriji do 59 kg s jednom pobjedom osigurao je brončanu medalju, dok je u polufinalu izgubio u od prvog nositelja prvenstva. Marko je pružio veliki otpor u napetoj borbi, ali zbog teže povrede stopala nije mogao izvući svoj maksimum u borbi za odlazak u finale. Nikolina Hrebac do 63 kg i Dalija Bunčić do 68 kg izgubile su u prvoj borbi za medalju.